dogsrogs

Умови повернення

Умови повернення

Інтернет-зоомагазин DogsRogs дорожить своїми клієнтами та надає їм зручні умови обміну та повернення товару. Так, на підставі ст. 9 п.1 Закону України “Про захист прав споживачів”, у нашому інтернет-зоомагазині, споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольору, розміру або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня купівлі, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром. Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
 
Відповідно до ст. 9 п. 2 Закону України “Про захист прав споживачів”, якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу споживач має право придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості повернутих товарів, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару у продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
 
Не підлягає обміну та поверненню:
 
1. Товар, який не має суттєвих недоліків, з моменту купівлі якого минуло понад 14 днів;
 
2. Товар, який був у використанні;
 
3. Товар, що має механічні пошкодження, з порушеною упаковкою або товар, який при огляді спеціалістом нашого інтернет-зоомагазину, має явні пошкодження, що виникли з вини покупця або ознаки стороннього втручання (розтин, спроба ремонту) та ін.
 
Для уникнення непорозумінь, рекомендуємо уважно оглядати товар, що купується в присутності кур’єра при отриманні. Якщо Ви отримали товар службою доставки, і Вас не задовольняє зовнішній вигляд товару, його розмір, колір, або товар не відповідає параметрам замовлення – не розкриваючи упаковку, поверніть товар назад. Всі претензії щодо зовнішнього вигляду та механічних пошкоджень приймаються тільки в момент доставки.