dogsrogs

Питання та відповіді

Запитання та Відповіді - магазин DogsRogs!

Яким способом ви видобуваєте роги і чи залишаються живі олені? 

Даємо відповідь та додатково посилання на ресурс.

Ми використовуємо тільки скинуті роги, які були знайдені в лісі. Ми проти браконьєрства, тому принципово не закуповуємо такий товар, якщо нам його пропонують. Відрізнити їх дуже легко. У багатьох видів оленевих помірного пояса роги скидаються і відростають заново щороку; чергові роги формуються спочатку з хрящів, а потім обростають кістковою тканиною. 

Дослідники вважають, що основна причина, через яку тварини позбавляються рогів, це їх зайвий тягар. Оленеві північних широт більші за розміром, ніж їх більш південні родичі, відповідно, та їх роги мають суттєву вагу. Ця обставина ускладнює пересування зимовим лісом з буреломами та великими кучугурами. Позбавлення від рогів відбувається взимку або на початку весни, залежно від виду.

У лосів і оленів роги мають тільки самці (за винятком північних оленів, але й у тих роги самок набагато менше). У шлюбний сезон роги дозволяють здалеку відрізнити самця від самки. Це запускає відповідну поведінку. Тварина з маленькими рогами має менше шансів залучити самок. Після шлюбного періоду самці позбавляються цих структур, що обтяжують голову і утруднюють пересування лісом.

Як зрозуміти який ріг твердий, а який середньотвердий і як правильно підібрати?

 Роги з найменшою пористою структурою – більш тверді, а роги з найбільшою пористою структурою – м’якіші. Ми розподіляємо роги за розміром: для дрібних , середніх та великих порід собак.

Чи є сертифікат на продукт?

 Так, у нас є вся необхідна документація для даного продукту.